Kilka słów o nas...

Hotel rozpączał swoją działalność już kilka lat temu, położenie miejsca było bardzo ciekawe, ponieważ jest to centrum miasta Ostrów Mazowiecka. Pokoje dostosowaliśmy do potrzeb klientów, każdy z odrębną łazienką. Na wyposażeniu każdego pokoju jest telewizor i dostepne jest wi-fi. W pomieszczeniach ogólnodostępnych znajdują się miejsca odpoczynku, z kanapami, telewizorem i dobrze wyposażoną kuchnią.


Dlaczego zdecydowaliśmy się na taki rodzaj hotelu?

W naszym hotelu czerpiemy radość z okazywania gościnności i dokładamy wszelkich starań, aby każdy pobyt w naszych progach pozostał niezapomniany. Dbając o domowe ciepło i atmosferę wszechobecnej życzliwości z dumą oferujemy wysokiej jakości usługi hotelarskie. Z chęcią pomożemy w zaplanowaniu wizyty w Ostrowi Mazowieckiej i polecimy miejsca warte zobaczenia. Dobre samopoczucie naszych gości stanowi dla nas najwyższy priorytet i nie ma dla nas większej nagrody niż ich zadowolenie.

W Ostrowi Mazowieckiej brak było miejsca na takie usługi, wiekszość hoteli i miejsc noclegowych jest położona poza obrębem centrum miasta. Obecnie nie ma tak rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej aby można było dojechać do miasta komunikacją miejską, poza tym jeśli jest komunikacja godziny dojazdu pozostawiają wiele do życzenia.

Każdy z pokoi wyposażyliśmy w łazienkę z prysznicem, wygodne łóżka, telewizor, dostep do wi-fi, każdy z pokoi jest czysty i schludny, wejścia do hotelu znajdują się zarówno od strony ul. Pocztowej, jak i od ul. 3-go Maja.

Wejścia te maja na celu nieskrępowane poruszanie się klientów hotelu. Do każdego pokoju mamy dwa klucze co w przypadku zamieszkiwania przez kilka osób powoduje że współlokator nie musi być obecny aby mieć dostep do pokoju.